top dekor
česky english version

CORPORATE GOVERNANCE

správa a řízení společností – pro stávající i budoucí členy představenstev a dozorčích rad, interní auditory, manažery správy společností a tajemníky společností

ETHICS & COMPLIANCE

management kultury a etiky organizací – pro ethics officers, compliance officers, ombudsmany, manažery firemní kultury

ASSESSMENT

komplexní soubor nástrojů pro měření kulturální entropie, rizik selhání v pracovním chování a obchodním jednání

Corporate governance, administrace správy, ethics & compliance, firemní kultura Cultural Entropy Assessment

Jste členem představenstva, dozorčí rady nebo jste company secretary či ethics&compliance officer? Jste interní auditor, odpovídáte za corporate governance, řízení rizik nebo rozvoj firemní kultury, ethics & compliance Vaší společnosti? Pak jste vlastníkem některého z procesů corporate governance a služby CGPartners a tyto stránky jsou určeny právě Vám a Vašemu osobnímu růstu.

Bereme Vás úspěch a Vaše bezpečí naprosto vážně.

Stavíme na poradenské praxi ověřené více než patnácti lety zkušeností napříč odvětvími  v corporate governance, risk managementu, managementu firemní kultury, etiky a compliance. Jsme tvůrci know how v oblasti corporate governance, organizační kultury, ovládání rizik selhání v pracovním chování a obchodním jednání. Provádíme due diligence procesu správy, měření kulturální entropie a provádíme i robustní Human Factor Risk Assessment / Cultural Values Assessment.

Na základě našich zkušeností z praxe jsme vyvinuli ucelenou řadu akreditovaných certifikačních vzdělávacích a rozvojových programů pro členy představenstev a dozorčích rad, tajemníky společností, manažery ethics a compliance, HR manažery i interní auditory. vzdělávání pro dozorčí rady a představenstva více zde. 

Corporate Governance Partners  


1x1px
vstup pro partnery | copyright © CG Partners s.r.o., stránky využívají redakční systém Atlantic