top dekor
česky english version
Corporate governance Představenstva & Dozorčí rady Tajemníci Administrace správy-Tajemníci Firemní kultura - Cultural Values Assessment 1x1px

Poradenství pro představenstva a dozorčí rady 

CGPartners poskytuje poradenství členům představenstev a dozorčích rad při uvádění systému corporate governance do souladu s aktuálními požadavky mezinárodních standardů a dlouhodobě asistuje při rozvoji jejich efektivnosti a účinnosti.

 

V rámci služby due diligence procesu správy je tým CG Partners připraven identifikovat nesoulad mezi stávající praxí corporate governance společnosti, jejími skutečnými potřebami a standardy “best practice”. Ve spolupráci s interním auditem společnosti provede i podrobnou analýzu rizik procesu správy a pomůže implementovat účinný systém jejich ovládání. 

Vzniklé synergie představují významnou přidanou hodnotu při zkvalitnění všech procesů corporate governance.

 

Osobní rozvoj členů dozorčích rad a představenstev  

CG Partners poskytuje individuální koučink i vzdělávání na míru potřebám členů představenstev a dozorčích rad. Diagnostikujeme jejich rozvojové potřeby a budujeme jejich dlouhodobě udržitelný leadership. 

 

"Kdybych neabsolvoval program corporate governance, tak už bych dávno nebyl na své pozici...."

               autentická výpověd absolventa Národního certifikačního programu corporate governance

 

Vzdělávání, které CGPartners poskytuje členům představenstev a dozorčích rad, je ověřené mnohaletou praktickou zkušeností týmu autorů a lektorů. více >>> Národní certifikační program studia corporate governance  

 

1x1px
vstup pro partnery | copyright © CG Partners s.r.o., stránky využívají redakční systém Atlantic