top dekor
česky english version
Corporate governance v praxi NCP - corporate governance NCP - administrace správy NCP - kultury, etiky a compliance Právní aspekty corporate governance Director Extra 1x1px

Nové výzvy a povinnosti pro představenstva a dozorčí rady - aktuální právní aspekty corporate governance v ČR

JUDr. Petr Čech, LLM o aktuálním stavu právního rámce správy společností v ČR i Evropě. Témata jsou zaměřena na odpovědnosti, povinnosti, práva a bezpečí členů představenstev a dozorčích rad. Součástí modulu jsou konkrétní domácí i zahraniční judikáty a jejich interpretace. Získáte přehled o trendech a připravovaných normách, které budou ovlivňovat corporate governance v budoucnu. Získáte přehled o nejdiskutovanějších tématech ve správě a řízení společností (např. souběh funkcí, loajalita, péče řádného hospodáře, odpovědnost členů představenstev a dozorčích rad, a.s., s.r.o., přeshraniční M&A, Evropská společnost, transpozice evropských směrnic, výbor pro audit).

Vzhledem k filozofii CG Partners jsou námi realizované akce z důvodů udržení špičkové úrovně a zachování co největší interakce účastníků se speakery omezené počtem účastníků v jedné skupině.
Program začíná od 9 hodin s tím, že již od půl deváté je pro účastníky připravena snídaně a denní tisk, po celý den pak občerstvení včetně oběda.

Kontaktujte nás, abychom Vám mohli zarezervovat místo: office@cgp.cz    

 

1x1px
vstup pro partnery | copyright © CG Partners s.r.o., stránky využívají redakční systém Atlantic